Vítejte v Klubu kin-ballu Pardubice

Jsme dětský oddíl, který funguje čtvrtým rokem, a scházíme se, abychom si zahráli míčový sport KIN-BALL, který byl vymyšlený v Kanadě pro sportovní potřeby dnešní doby. Je poměrně fyzicky náročný a přitom nevyžaduje dlouhý trénink, abyste se naučili základní pravidla. Je to jediný sport, kde hrají tři týmy najednou.

V letošní sezóně 2014/2015 se scházíme pravidelně

• ve čtvrtek od 17:00 do 19:00 hod v tělocvičně ZŠ Polabiny II. Pardubice
  • NOVĚ máme i tréninky v úterý od 18:00 do 19:00 hod - pro vybrané pokročilé hráče

Tento sport jsme si velice oblíbili, stala se z nás prima parta a hru si společně užíváme.

Pokud byste se chtěli stát jedním z nás a nebo se na nás přijít podívat, máme neustále otevřené dveře pro nové členy z řad mládeže i dospělých, kteří chtějí zkusit něco nového a společně s námi najít velkou zálibu v tomto novém sportu.

Vložil(a):   Jana   11.6.2013
fotografie_z_finále_poháru